شرکت برنامه نویسی آکوآ

شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت آکوآ

شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت آکوآ با تیمی متخصص و مجرب آماده است تا به شما برای ورود به دنیای مجازی و ایجاد هویت خود و کسب و کارتان در فضای آنلاین کمک کند ، همواره بر آن بودیم تا با بهترین هزینه بتوانیم بهترین کیفیت ممکن را برای کاربرانمان به ارمغان بیاوریم .
a.qorbani1997@outlook.com
09192710191

مزایای داشتن وبسایت برای کسب و کارها و اشخاص

وبسایت رسمی تیم آکوآ > تجارت الکترونیک  > مزایای داشتن وبسایت برای کسب و کارها و اشخاص
Image

مزایای داشتن وبسایت برای کسب و کارها و اشخاص

براستی مزایای داشتن وبسایت برای کسب وکارها چیست ؟!

 

  • تابحال این سوال برای اکثر مردم پیش آمده که چرا باید سمت و سوی اینترنتی شدن بگیریم و چرا باید برای خودمان و یا حتی کسب و کارمان وبسایتی طراحی کنیم !

 

 

بیایید برگردیم به ۱۰ الی ۱۵ سال پیش ;  یادتان می آید ؟ سال ۸۰ ، ۸۵  اینترنت پرسرعت عملا وجود نداشت و حتی اگر بود در کلان شهر ها بود ..کمتر کسی کار با اینترنت را بلد بود ، برای استفاده از اینترنت باید کامپیوتر شخصیمان را به مودم تجهیز میکردیم و با کارت های اینترنت روزانه و شبانه اپراتورهای مختلف به اینترنت متصل میشدیم.

 

با سرعتی که بسیار وحشتناک بود ، حال فقط ۱۰ سال از آن روزها میگذرد ! تغییرات را خودتان لمس کنید … همه اصناف به نوعی درگیر اینترنت شدند و اینترنت نبض دنیایمان شده ،دیگر در هر کافه و رستورانی که میرویم برای مشتریانشان اینترنت رایگان به اشتراک میگذارند ، بسیاری از کسب و کارها امروز فقط با اینترنت است و بسیاری دیگر مجبورند به سمت اینترنتی شدن بروند…به طور کلی اگر ۱ ساعت اینترنت در کل ایران قطع شود سیستم های بانکی مخابراتی ، ترافیکی ، آموزش پرورش و …بهم میریزد..

آری دنیا به سمت و سوی اینترنتی شدن میرود این یک موج جدید ایجاد کرده است به نام موج تجارت الکترونیک ، این موج خیلی از مشاغل را نابود و به خیلی از مشاغل جان میبخشد… همانند موج صنعتی که آهنگری را از بین برد و کارخانه های ذوب آهن را پدید آورد…

 

 

 

 

از سال ۸۵ تا امروز فقط ۱۰ سال گذشته … آیا میتوانید ۱۰ سال دیگر دنیا را پیش بینی کنید؟

 

چشم اندازی که در ۱۰ سال دیگر دنیا پیش بینی میشود به این صورت است که با فناوری به نام لای فای تا ۱۰ سال دیگر شما هرجا در شعاع تابش نور لامپ قرار بگیرید دسترسی به اینترنت دارید !دیگر اپراتور های مخابراتی بصورت سنتی کار نمیکنند یعنی تماس یا اس ام اس ، همگی از طریق اینترنت امکانپذیر است و همگی به اپراتور اینترنت تبدیل میشوند ، البته بسته به سیاست کشور ها اینترنت میتواند پولی یا رایگان در اختیار ملتشان قرار بگیرد…

شاید باورتان نشود اما با فناوری اینترنت اشیاء تا ۱۰ سال دیگر شما از فروشگاه اینترنتی یک ماست میخرید ، تازمانی که این ماست را مصرف میکنید این ماست در حال ارتباط با نحوه مصرف شما با کارخانه است و اطلاعات را از طریق ایمیل برای بررسی نحوه مصرف ، مصرف کننده به کارخانه میدهد و موقعی که ماستتان تمام شد از سوپر مارکت اینترنتی با شما تماس خواهد گرفته شد که اگر از ماست راضی بودید آن را دوباره برایتان ارسال کنند !

آری دنیا تغییر خواهد کرد ، کسب و کار ها عوض خواهند شد ، حتی شیوه و راه کسب درآمد از مشاغل نیز تغییر خواهد کرد…

برای مثال تا چند سال آینده دوره آژانس های تلفنی به سر میرسد و همه جای خود را به یک نرم افزار خواهند داد که هم با صرفه است و آسان.

نحوه خرید و فروش هایمان ، نحوه کار کردنمان ، نحوه برقراری ارتباط و حتی درآمدزایی از شغلمان به طور کلیتغییر خواهد کرد.

 

 

 

 

یادتان باشد :

 

 

” اگر میخواهید در بازار باقی بمانید ، باید آن را دنبال کنید ، چرا که اگر به تغییرات بازار بی اعتنا باشید ، بازار شمارا پس خواهد زد”

 

 

 

 

از مزایای داشتن وبسایت برای کسب وکارها را میتوان به نکات زیر اشاره کرد :

 

  1.  در محیطی قرار میگیرند که مشتریان محدود ندارند (صرفا از یک روستا ، شهر ، یا استان محدود نمیشوند میتوانند فرا منطقه ای {خارج از کشور} با یک وبسایت کسب و کارشان را گسترش دهند.)
  2.  هزینه آب ، برق ، گاز ندارند ، هزینه اجاره مکان ندارند
  3. با یک ایده کوچک در این فضا و با یک سرمایه گذاری خوب به درآمدی بالا میرسند.
  4. نسبت به حجم وسیع سایت و درامد زایی زیادش از کارکنان کمتری استفاده میکنند (صرفه جویی در هزینه ها)
  5. کسب و کاری راحت ، آرام و همیشگی خواهند داشت که از همه جای دنیا میتوانند آن را کنترل کنند.
  6. سرمایه گذاری در این بخش هیچ ضرری و هیچ ریسکی ندارد..
  7. شما را برند میکند و سایت خودش یک برند و یک رزومه موفق از فعالیت شماست و باعث جذب سرمایه گذار میشود
  8. خدمات رسانی به مشتریانتان بهتر و راحت تر انجام خواهد گرفت
  9. میتوانید با مشتریانتان تعامل بهتر داشته باشید ، با آنها در ارتباط باشید ، از آنها برای ایده های جدیدتان نظر بخواهید و …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعرفه ی طراحی سایت چرا باید سایت داشته باشم چرا سایت خرید سایت خلاق دیجیتال سایت نیاز دارم سفارش طراحی سایت طراحی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی وبسایت وبلاگ

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت